GovTech sprendimo kūrėjai

KRYPTIS išmanus psichikos sveikatos asistentas atkryčių prevencijai

KRYPTIS yra sukaupusi didelę patirtį kuriant informacines sistemas, interneto sprendimus ir mobiliasias programėles tiek viešojo sektoriaus institucijoms, tiek privačioms bendrovėms. Komandą sudaro kompetentingi savo srities ekspertai (projektų vadovai, patogumo naudotis analitikai, technologijų architektai, dizaineriai, programuotojai, kokybės inžinieriai ir konsultantai) turintys tarptautiniais atestatais patvirtintą kvalifikaciją ir daugiametę praktinę patirtį, kuriant į žmogų orientuotus informacinių technologijų sprendimus.

Sprendimas

Kuriama programėlė, kuri, įdiegta paciento išmaniajame telefone, nustatytu laiku išsiųs individualius priminimus apie tai, kokius veiksmus reikia atlikti, siekiant išpildyti parengtą gydymo planą, surinks ir sveikatos įstaigos specialistui perduos informaciją apie paciento emocinę ir psichinę būklę.

Sveikatos priežiūros specialistams skirta informacinė sistema leis tvarkyti nuasmenintus paciento duomenis, sudaryti individualius gydymo ir atkryčių prevencijos planus, stebėti sveikatos būklės, apie kurią praneša pacientas, naudodamasis mobiliąja programėle, pokyčius. Išmanūs statistinių duomenų analizės algoritmai vykdys surinktų duomenų ir rizikos veiksnių analizę suteikdami specialistams galimybę laiku pastebėti sveikatos būklės pablogėjimą bei vertinti taikomo gydymo efektyvumą.

Kontaktinė informacija

Norite sužinoti daugiau apie sprendimą? Susisiekite el. paštu vaiva@kryptis.lt

Skip to content