GovTech iššūkių serija

„GovTech iššūkių serija“ — tai struktūruotas procesas, jungiantis viešojo sektoriaus iššūkius ir novatoriškas komandas, turinčias idėjų ir sprendimų. „GovTech iššūkių serija“ skirta spręsti viešojo sektoriaus iššūkius, kurie neturi aiškaus sprendimo, tačiau gali paskatinti naujų, inovatyvių skaitmeninių sprendimų sukūrimą. Tai naujoviška alternatyva tradiciniam viešųjų pirkimų procesui, nes, prieš pradedant išbaigto sprendimo diegimą viešajame sektoriuje, pirmiausia dėmesys skiriamas bandomiesiems, pilotiniams sprendimams.

 

  • Atrenkami ir detalizuojami viešojo sektoriaus iššūkiai

  • Skelbiama idėjų ir sprendimų paieška

  • Atrenkamos geriausios idėjos bei komandos

  • Akseleruojamos geriausios idėjos ir kuriami sprendimai

  • Vyksta „Demo Day“ ir pristatomi sukurti sprendimai

Darbas su tikrais iššūkiais

Daugelis startuolių žlunga dėl to, kad jie savo produktui niekada neatranda paklausos rinkoje. GovTech programa išsiskiria tuo, kad dirbama su realiais potencialių klientų iššūkiais, kuriuos reikia išspręsti.

Tinklo kūrimas

Dalyvavimas GovTech programoje suteikia galimybę glaudžiai bendradarbiauti su viešuoju sektoriumi ir užmegzti naujus ryšius. Negana to, dažnai dalyvavimas tokiose programose yra ir patikimumo užtikrinimas, kas labai svarbu jaunoms, dar besikuriančioms įmonėms.

Prieiga prie platesnės rinkos

Dauguma vyriausybių visame pasaulyje sprendžia panašius iššūkius ir atlieka panašias funkcijas. Tai reiškia, kad bendrų iššūkių sprendimai atveria duris į platesnę rinką, kai sukurti sprendimai gali būti pritaikomi skirtingose šalyse.

Alternatyvus požiūris į problemą

Galimybė užmegzti bendradarbiavimą su startuoliais, akademiniu sektoriumi ar smulkiais ir vidutiniais verslais, siekiant sukurti inovatyvius technologinius sprendimus, kurie padės išspręsti viešojo sektoriaus iššūkius.

Žemos rizikos eksperimentavimas

Programa paruošta taip, jog suvaldyti eksperimentavimo su inovacijomis rizikas – itin paprasta: pasitelkiamas aiškiai apibrėžtas procesas ir ekspertų mentorystė.

Geresni rezultatai

Sukurti kokybiški technologiniai sprendimai dažniausiai siūlo geresnį kainos ir kokybės santykį nei įprastai vykdomi viešieji pirkimai, įsigyjant jau sukurtas paslaugas. Be to, užmezgamos partnerystės padeda tobulinti įgūdžius ir gilinti su iššūkio sprendimu susijusias žinias.

Skip to content