GovTech sprendimo kūrėjai

COETUS sprendimas kompleksiniam miško dangos monitoringui

UAB „Coetus“, naudodama pažangius dirbtinio intelekto pagrindu sukurtus algoritmus ir palydovinę informaciją, ieško patogesnių ir efektyvesnių sprendimų tokiose srityse kaip žemės ūkis, miškininkystė ar miestų infrastruktūros.

Sprendimas

Planuojama sukurti „Sentinel“ palydovų kosminių nuotraukų apdorojimo ir statistinės analizės technologinę platformą. Miškų ir medynų monitoringo sistemos poreikiams bus sukurti specializuoti algoritmai miškų kirtimo ir želdinimo operatyviniam nustatymui, naudojant „Sentinel-1“ palydovo poliarimetrinius duomenis.

Poliarimetrinių SAR duomenų panaudojimas integruotoje miškų nepertraukiamo monitoringo sistemoje leistų išspręsti pačią rimčiausią nuotolinių matavimų fragmentacijos problemą, kuri atsiranda dėl permainingų orų  (intensyvaus debesuotumo) ir yra aktuali ne tik Lietuvai, bet ir kitoms šiaurės Europos šalims. Lietuvos miškų būklės bei savaiminio ar planinio medynų atkūrimo monitoringui ir kirtimų nustatymui bus sukurta informacinė sistema, kurios funkcinės savybės bus pagrįstos Tiekėjo sukurtais miškų automatizuoto monitoringo sistemos algoritmais.

Kontaktinė informacija

Norite sužinoti daugiau apie sprendimą? Susisiekite el. paštu info@coetus.lt

Skip to content