GovTech sprendimo kūrėjai

IRON CAT sprendimas pristatyti Panevėžio miesto pramonės įmonių veiklą

UAB „Iron Cat“ specializuojasi kūrybiškų IT sprendinių kūrime, komercializavime, sprendžiant klientams iškilusius uždavinius, išbando sprendinius, kurie gali išskirti produktus ir paslaugas rinkoje, atstovauja įmones konferencijose, parodose.

Sprendimas

Siekiant sukurti sužaidybintą pažintinę Panevėžio miesto pramonės įmonių patirtį, įgyvendinamas sprendimas buvo paremtas Virtualios realybės (VR) technologija. Jos pagalba vartotojas gamybines įmones lankys iš kosminio laivo, kuriam sugedus remontui bus reikalinga modernios pramonės produkcija.

Užsidėjęs VR akinius, žmogus galės žvalgytis po realias gamyklų patalpas, susipažinti su gamybiniais procesas. Taip pat, vykdydamas užduotis, vartotojas galės pritaikyti produkciją konkrečiose situacijose, o smagus palydovas-robotas supažindins su platesniu Panevėžio pramonės istoriniu ir ateities kontekstu.

Įgyvendinant sprendimą, pagrindinis iššūkis buvo padaryti patirtį pakankamai turtingą ir įdomią vartotojui, tačiau  ir labai paprastą naudotis. Kadangi tai ne visada suderinama, siekiant atrasti balansą buvo stengiamasi naudoti kiek įmanoma daugiau intuityvių valdymo sprendimų ir naudoti ribotą interakcijų kiekį.

Kontaktinė informacija

Norite sužinoti daugiau apie sprendimą? Susisiekite el. paštu paulius@ironcat.lt

 

Skip to content