GovTech sprendimo kūrėjai

TELESOFTAS ir VDU IF sprendimas dirbtinio intelekto pagrindu veikiančiam policijos pajėgų reagavimo reikalaujančių įvykių prognozavimo modeliui

UAB „Telesoftas“ – tarptautinė inovatyvių IT paslaugų kompanija, kurios kūrėjai, dizaineriai, sistemų architektai, projektų valdymo guru, verslo analitikai, testuotojai, rinkodaros specialistai  sujungia savo žinias, kad padėtų įmonėms kurti puikius skaitmeninius produktus ir sprendimus.

VDU Informatikos fakultetas – dirbtinio intelekto, matematikos ir statistikos mokslo specialistai.

Sprendimas

Sukurtas kompiuterio mokymo (angl. machine learning) sprendimas, numatantis su nusikalstamumu susijusių įvykių karštąsias vietas visoje Lietuvoje.

Dėl problemos sudėtingumo nebuvo aiškaus sprendimo, todėl buvo įvertinti keli būdai. Įvairių technikų kombinacija „Composite AI“ leido sukurti kompiuterio mokymo modelį, kuris galėjo nustatyti ir numatyti nusikalstamumo židinius visoje Lietuvoje.

Pagrindinis iššūkis, su kuriuo buvo susidurta kuriant sprendimą – maksimaliai išnaudoti policijos ir kitų institucijų turimus duomenis, kuriais remiantis automatiškai numatomas pajėgų poreikis nurodytam laikotarpiui, pajėgoms suteikiami maršrutai ir vietos.

Kontaktinė informacija

Norite sužinoti daugiau apie sprendimą? Susisiekite el.paštu laura.lancinskaite@telesoftas.com ar tomas.krilavicius@vdu.lt 

Skip to content