GovTech sprendimo kūrėjai

KRYPTIS sprendimas efektyviam resursų valdymui, atliekant projektų ekspertinius vertinimus

KRYPTIS yra sukaupusi didelę patirtį kuriant informacines sistemas, interneto sprendimus ir mobiliasias programėles tiek viešojo sektoriaus institucijoms, tiek privačioms bendrovėms. Komandą sudaro kompetentingi savo srities ekspertai (projektų vadovai, patogumo naudotis analitikai, technologijų architektai, dizaineriai, programuotojai, kokybės inžinieriai ir konsultantai) turintys tarptautiniais atestatais patvirtintą kvalifikaciją ir daugiametę praktinę patirtį, kuriant į žmogų orientuotus informacinių technologijų sprendimus.

Sprendimas

Siekiama sukurti centralizuotą ekspertų duomenų sistemą, kuri būtų žinoma tiek ekspertams, tiek suinteresuotoms institucijoms. Ekspertas, užsiregistravęs vienoje sistemoje, turi būti tikras, jog jo duomenys bus prieinami visoms institucijoms, kurios ieškos jo specializaciją atitinkančio eksperto. Tokiu būdu valstybinės institucijos galėtų operatyviai rasti ir pasitelkti reikiamos specializacijos ekspertus.

Projekto metu kuriama interaktyvi bendradarbiavimo platforma leis institucijoms rasti reikiamos kvalifikacijos ekspertus, o ekspertams gauti užklausas ir pasiūlymus dėl paslaugų teikimo, teikti projektų vertinimo paslaugas, kaupti atsiliepimus bei kvalifikaciją pagrindžiančią patirtį.

Kontaktinė informacija

Norite sužinoti daugiau apie sprendimą? Susisiekite el. paštu vaiva@kryptis.lt

Skip to content