GovTech
Inovacijų akademija

GovTech inovacijų akademijaLietuvos viešojo sektoriaus darbuotojams skirta mokymosi ir bendradarbiavimo programa, kurios metu bus auginamos inovacijų kūrimo ir vystymo žinios bei reikalingos kompetencijos. 🚀 

Akademijos metu bus gilinamasi į inovacijų sampratą, pokyčio vadybos, lyderystės temas, dizaino mąstysenos principus, inovacijų kūrimo procesą ir specifiką viešajame sektoriuje.   

Akademiją sudarys 4 moduliai (temos), atvejų pristatymai ir analizės, dalyvių ir GovTech laboratorijos atsinešama patirtis bei žinios. Mokymosi ir bendradarbiavimo procesas bus organizuojamas praktinių dirbtuvių, teorinių intervencijų ir projektinio darbo formomis. 

Akademijos dalyviai turės galimybę nuosekliai suprasti inovacijų kūrimo ir diegimo procesus viešajame sektoriuje, gaus žinių, ugdys kompetencijas, leisiančias praktiškai veikti kuriant ir diegiant inovacijas savo organizacijose, o taip pat užmegs ryšius su kitų organizacijų atstovais, išgirs kitų ir pasidalins savo turima patirtimi. 

PROGRAMA:
1 diena. Inovacijų galimybės: kodėl reikia inovacijų viešajame sektoriuje? Inovacijų poreikis, samprata, tipai, iššūkiai. (Gediminas Buivydas)
2 diena. Inovacijų strategija: viską lemia aplinka ar žmogus? Lyderystė, projekto ir pokyčių valdymas. (Inga Minelgaitė)
3 diena. Inovacijų paieška: kaip taikyti dizaino mąstyseną viešajame sektoriuje? Dizaino mąstysenos principai, problematika, taikymas viešajame sektoriuje. (Ina Bagočiūtė)
4 diena. Inovacijų diegimas: kaip naviguoti inovacijas viešojo sektoriaus procesuose? Inovacijų diegimo procesas viešojo sektoriaus kontekste. (Ina Bagočiūtė) 

DĖSTYTOJAI:
Gediminas Buivydas – Skaitmenizacijos ir dizaino mąstysenos praktikas. ISM Digital LAB ir Executive school skaitmeninės transformacijos modulio vadovas. Skaitmenizacijos ir dirbtinio intelekto strategijos konsultantas.  

Ina Bagočiūtė – Skaitmeninės transformacijos bei inovacijų strategijos ekspertė. Sisteminio, dizaino ir ateities mąstysenų praktikė. Ateities, įžvalgų ir besivystančių technologijų skyriaus vadovė JK Teisingumo ministerijoje. 

Inga Minelgaitė – Lyderystės strategijos ekspertė, projektų ir pokyčio vadybos praktikė, Islandijos universiteto profesorė ir Lietuvos garbės konsulė Islandijoje. 

Mokymai vyks 4 pilnas darbo dienas, formatu „2×2”, t.y. du kartus po dvi dienas iš eilės, su savaitės pertrauka. 

Šį rudenį planuojami trys mokymų ciklai. Viename cikle dalyvaus ne daugiau kaip 25 dalyviai. 

Dalyvavimas Inovacijų akademijoje yra nemokamas. Dalyvių grupės bus sudaromos atsižvelgiant į motyvaciją, atstovaujamų organizacijų tipus bei turimą patirtį viešajame sektoriuje.

Akademijos pristatymo renginio įrašą rasite ČIA

Akademijos pristatymo renginio prezentaciją rasite ČIA.

Dalyvių registracija baigėsi. 

Kontaktai pasiteiravimui: d.jankauskaite@inovacijuagentura.lt, v.urbis@inovacijuagentura.lt

Skip to content