GovTech renginiai

Viešojo sektoriaus inovatorių pusryčiai #5

Kviečiame viešojo sektoriaus inovatorius jau į penktąjį, paskutinį šiais metais, inovatorių susitikimą. Šį kartą norime pakviesti ne tik susitikti su bendraminčiais, bet ir apsilankyti Ryšių reguliavimo tarnybos biure.


Šie susitikimai – neformalūs bendruomenės renginiai, kurių metu visi turės galimybę pristatyti savo vykdomas inovatyvias veiklas, pasidalinti savo patirtimi, rasti partnerių, drauge paieškoti sprendimų iškylantiems iššūkiams dirbant viešojo sektoriaus inovacijų srityje. Turime netikėtą naujieną – prie mūsų renginio prisijungs ir Marius Jurgilas, buvęs Lietuvos Banko valdybos narys, šiuo metu dirbantis inovacijų laboratorijoje „Super How?”. Dalį renginio skirtsime pokalbiui apie web3 – Marius Jurgilas mums papasakos plačiau apie šį konceptą, bus galimybė užduoti klausimus ir padiskutuoti. Renginio metu taip pat turėsime dirbtuves apie 2022 m. viešojo sektoriaus inovacijų pasiekimus bei lūkesčius 2023 m.

Gruodžio 9 d. (penktadienį) 9:00 kviečiame jus susitikti Ryšių reguliavimo tarnybos biure (adresas: Mortos g. 14, II aukšto salė). Renginys truks iki 2 val.

Norintys dalyvauti, kviečiami registruotis el. paštu k.gasinska@inovacijuagentura.lt

 

Renginys finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Skip to content