GovTech renginiai

Viešojo sektoriaus inovatorių pusryčiai #1

Viešojo sektoriaus inovatorių pusryčiai – neformalūs bendruomenės susibūrimai, kurių metu visi turės galimybę pristatyti savo vykdomas inovatyvias veiklas, pasidalinti savo patirtimi, rasti partnerių, drauge paieškoti sprendimų iškylantiems iššūkiams, dirbant viešojo sektoriaus inovacijų srityje.


Kovo 4 d. (penktadienį), 9:30 val. kviečiame į pirmąjį susitikimą, skirtą pabendrauti ir drauge papusryčiauti finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centre ROCKIT (Gynėjų g. 14, Vilnius).

Šiuo susitikimu GovTech laboratorijos komanda nori suburti Lietuvos viešojo sektoriaus inovacijų lyderių bendruomenę, į kurią kviečiami inovacijų srityje aktyviai dirbantys ir joje nusipelnę viešojo sektoriaus atstovai.

Susitikimo metu artimiau susipažinsite su viešojo sektoriaus inovatorių bendruomene, bus aptarta būsimų susitikimų koncepcija. Taip pat bus pristatomi GovTech laboratorijos ateinančių metų planai – Iššūkių serija, planuojamas išleisti GovTech strategy paper, į kurio rengimą ketinama įtraukti ir renginio dalyvius.

Norintys dalyvauti, kviečiami registruotis el. paštu kamila.gasinska@mita.lt 

Skip to content