GovTech renginiai

Praktinės problemos apibrėžimo dirbtuvės su GovTech laboratorija

GovTech laboratorija įgyvendindama Iššūkių serijas pastebi, kad teikdamos iššūkius institucijos formuluoja plačias, kompleksines problemas, neatsižvelgdamos į turimas kompetencijas, arba planuodamos pokyčius, kurie nėra susiję su iškeltomis problemomis.


Kviečiame lapkričio 30 d., 9 val. susitikti Lietuvos transporto saugos administracijoje (Švitrigailos g. 42, Vilnius) ir skirti laiko ieškant tikrųjų  problemų, galvojant apie siekiamą pokytį bei resursus. Kviečiame pasinaudoti GovTech laboratorijos parengtu kūrybinės sesijos planu ir patyrinėti turimą, tačiau dar ne iki galo apibrėžtą problemą iš įvairių perspektyvų, aptarti jai spręsti numatytus žmogiškuosius išteklius, suformuluoti siektiną pokytį.

Šiose praktinėse dirbtuvėse bus siekiama padėti formuluoti problemas, ieškoti inovatyvių, nebūtinai skaitmeninių sprendimų.

Dirbtuvių metu bus pristatomi ir keletas praktinių inovacijų viešajame sektoriuje taikymo pavyzdžių: Aplinkos apsaugos departamentas pasidalins ,,Webcrawling” metodo ir ,,Tvarkau Lietuvą” įrankių diegimu insitucijos procesuose.

PROGRAMA: 

08:30-09:00 | Pasitikimo kava
09:00-09:20 | Inovacijos viešajame sektoriuje – pristatymas
09:20-10:00 | Praktiniai inovacijų paieškos pavydžiai – Fireside chat apie 2 įgyvendintus sprendimus Aplinkos apsaugos departamente su projektų vadovu Benu Švedu
10:00-12:00 | „Nuo iššūkio iki pokyčio: kaip suprasti tikrąją problemą?“ – praktinės dirbtuvės

 

Renginys finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Skip to content