GovTech renginiai

Kaip galime viešąją problemą paversti inovacija?

Yra tokių problemų, kurių sprendimui vien mažų patobulinimų neužtenka. Tai yra momentas, kai problemos gali virsti inovacijomis. Kokių veiksmų reikia, kad rastume tikrąją problemą ir sugebėtume į ją pažvelgti kaip į galimybę? Kaip žengti pirmuosius žingsnius siekiant įgyvendinti vertę kuriantį pokytį? Ir kodėl ne kiekvienas pokytis yra inovacija? 


„GovTech laboratorija“ kviečia viešojo sektoriaus organizacijų atstovus dalyvauti interaktyviame susitikime ir iš arčiau susipažinti su inovacijų viešajame sektoriuje tema. Susitikimo metu aptarsime inovacijų kūrimo procesą, esminius principus bei įrankius inovacijų kūrimui.

Susitikimas vyks vasario 20 d. nuotoliniu būdu, „Microsoft Teams“ platformoje.

Programa:

15:00-15:15 – Įvadas apie viešojo sektoriaus ir skaitmenines inovacijas

15:15-16:00 – Praktinis įrankių inovacijoms išbandymas

16:00-16:15 – Renginio apibendrinimas

Kalendoriaus pakvietimus užsiregistravę dalyviai gaus likus kelioms dienoms iki renginio. Patyriminio formato susitikime dalyvių skaičius ribotas – dalyvauti kviečiame 20 viešojo sektoriaus atstovų.

Šiuo metu maksimalus renginio dalyvių skaičius jau yra pasiektas, todėl registracijos formą uždarėme. Kviečiame registruotis į laukiančiųjų sąrašą – jei užsiregistravę dalyviai negalėtų dalyvauti, pakviesime jus. Taip pat į laukiančiųjų sąrašą kviečiame registruotis tuos, kurie norėtų dalyvauti panašaus pobūdžio renginiuose ateityje – užsiregistravusius į šio tipo renginius pakviesime pirmuosius. Registracija paspaudus šią nuorodą.

Jeigu užsiregistravote, tačiau dalyvauti negalėsite, prašome informuoti apie tai likus ne mažiau kaip 3 dienoms iki renginio pradžios, kad galėtume pakviesti kitus dalyvius.

Skip to content