GovTech renginiai

GovTech sprendimų kūrimas: Agile & dizaino mąstymas

Lapkričio 15 d., 9 val GovTech laboratorija kviečia į renginį, skirtą susipažinti su sėkmingų komandų formavimo receptais ir išgryninti, kaip siekti skaitmeninių inovacijų projektų tikslų bei sėkmės.


Renginį sudarys: dveji interaktyvūs seminarai-dirbtuvės, kurių metu bus mokomasi ir dirbama grupėse. Analogiški seminarai-dirbtuvės bus organizuojami dviems skirtingoms grupėms prieš ir po pietų.

Renginio vieta: Ryšių reguliavimo tarnyba, Konferencijų salė (2 aukštas), Mortos g. 14, Vilnius

Agile komandos formavimo praktiniame seminare renginio dalyviai semsis sėkmingos komandos formavimo žinių ir išmoks naujų įrankių, kuriuos galės pritaikyti tiek projekte, tiek už jo ribų. Pagrindinis seminaro tikslas – sukurti aiškumą, kaip kiekviena komanda gali glaudžiai bendradarbiauti ir kurti vertę kartu.

Skaitmeniniai produktai turi atliepti kliento poreikius ir būti jam naudingi. Be to, svarbu kad sprendimai ne tik kurtų vertę klientui, tačiau taip pat būtų patogūs ir paprasti naudoti. Dirbtuvių metu grupės gilinsis į naudotojų poreikius ir ieškos būdų, kaip kuriamas produktas turėtų juos atliepti. Seminaro metu nagrinės, kokius įrankius, metodus ir taktikas galima panaudoti, siekiant įtraukti klientus į produkto kūrimą ir testavimą tam, kad įdiegus sprendimą jis kurtų pozityvią kliento patirtį.

RENGINIO PROGRAMA: 

09:00-10:45 | Agile projekto komandos formavimas

10:45-11:15 | Pertrauka

11:15-13:00 | Produktų kūrimas ir testavimas su naudotojais

13:00-14:00 | Pietų pertrauka

14:00-14:45 | Agile projekto komandos formavimas

14:45-15:15 | Pertrauka

15:15-17:00 | Produktų kūrimas ir testavimas su naudotojais

 

Renginys finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Skip to content