GovTech renginiai

GovTech pokalbis-renginys | GovTech iššūkiai ir sprendimai | Klaipėda

VšĮ Klaipėda ID kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros GovTech laboratorija organizuoja pokalbį-renginį tam, kad išsiaiškinti Savivaldybės skyrių iššūkius, su kuriais susiduriame kasdien ir, kuriuos galima būtų išspręsti skaitmenizuojant/panaudojant IRT priemones.


Kas yra GovTech laboratorija? GovTech laboratorija – tai komanda viešajame sektoriuje, skatinanti inovatyvių sprendimų kūrimą bei pritaikymą valstybėje. GovTech laboratorija padeda viešojo sektoriaus institucijoms identifikuoti iššūkius, su kuriais jos susiduria ir išsiaiškinti, kaip šie iššūkiai galėtų būti sprendžiami pasitelkiant naujausias technologijas, įtraukia startuolius bei smulkų ir vidutinį verslą į inovatyvių sprendimų kūrimą ir akceleruoja komandas #GovTech ir #TechForGood srityse. Daugiau rasite čia https://govtechlab.lt/lt/govtechlab/

 

Susitikimo metu GovTech lab atstovai papasakos apie tai, kas panašaus JAU yra daroma. O taip pat, papasakos apie Klaipėda ID kartu su Govtech kuriamą analitinį įrankį ir kaip jis mums padės taupyti laiką bei kokią problemą sprendžia.

 

Klaipėdos viešojo sektoriaus darbuotojai, norintys dalyvauti, prašome kreiptis į govtech@mita.lt.

Renginys finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

Skip to content