GovTech renginiai

GovTech galimybės viešajam sektoriui I

GovTech galimybės viešajam sektoriui (savivaldybėms)


Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) įgyvendinamas projektas GovTech laboratorija, bendradarbiaudamas su Lietuvos savivaldybių asociacija, inicijuoja nuotolinį renginį skirtą regionų plėtros taryboms, savivaldybių atstovams, taip pat savivaldybių teritorijoje veikiantiems viešojo sektoriaus subjektams.

Renginio metu bus pristatomas išmaniųjų skaitmeninių sprendimų viešajame sektoriuje (GovTech) tendencijos ir pavyzdžiai, aptariami būdai kaip, bendradarbiaujant su startuoliais, spręsti institucijų iššūkius ir problemas, o taip pat bus pristatoma galimybė gauti finansavimą GovTech sprendimų bandomųjų versijų įsigijimui.

Šis renginys bus skirtas savivaldybių bei savivaldybių teritorijose veikiančių viešojo sektoriaus subjektų strateginių skyrių atstovams, už inovacijas ir naujus projektus atsakingiems asmenims, už paslaugų piliečiams tiekimą atsakingų skyrių darbuotojams, o taip pat visiems kitiems technologines inovacijas į viešąjį sektorių siekiantiems atnešti institucijų darbuotojams. Prašome išplatinti šį pranešimą tarp tikslinių regiono institucijų ir suinteresuotų asmenų.

 

Renginys vyks birželio 8 d. 14 val. Microsoft Teams platformoje. Registracija į renginį: https://forms.office.com/r/sjQd5BB6RK

Skip to content