GovTech renginiai

Darbo su viešuoju sektoriumi ABC: nuo ko pradėti?

Kaip pradėti dirbti su viešuoju sektoriumi? Kur ieškoti reikalingos informacijos? Kaip užmegzti ryšius? Kaip teisingai dalyvauti pirkimuose?


Į šiuos ir kitus klausimus dirbtuvėse atsakys patyrę savo srities specialistai:

  • Elijus Čivilis, GovTech ekspertas ir Investuok Lietuvoje vadovas
  • Dr. Zigmas Garalevičius, advokatas ir viešųjų pirkimų ekspertas.

Savo gerosiomis praktikomis apie tai, kaip galima dirbti su viešuoju sektoriumi, dalinsis NRD Companies, Vilantis, Microsoft įmonės.

Dirbtuvių metu išgirsite patarimus, kaip naviguoti tarp skirtingų institucijų, suprasti jų veiklą ir tikslus, bus supažindinama su teisėkūra ir reglamentavimu, nagrinėjami pardavimo procesai ir aptariama, kaip jie skiriasi nuo B2B. Tai pat išgirsite, kaip teisingai pasirinkti tikslinius kontaktus, susidaryti jų žemėlapį, kaip „parduoti“ sprendimus viešajam sektoriui ir kitas naudingas įžvalgas. Bus aptariamas ir viešųjų pirkimų procesas – kur ieškoti skelbiamų pirkimų, kokie pagrindiniai pirkimų būdai, į kurias pirkimo dokumentų vietas reikia labiausiai atkreipti dėmesį ir t.t.

Dirbtuvės skirtos startuoliams ir inovatyvioms įmonėms, norinčioms dirbti su viešuoju sektoriumi ir kuriančioms įvairius skaitmeninius sprendimus.

Renginys vyks „Technopolis Beta“ biurų pastate, J. Balčikonio g. 3, nuo 13 val.

Registracija į dirbtuves: https://forms.office.com/r/uXNLDac9Vk

Skip to content