GovTech sprendimo kūrėjai

S2P „Klaipėda dirba“ sprendimas investuotojų pritraukimui į prioritetinius Klaipėdos ekonominės plėtros strategijos sektorius

UAB „S2P“ – specializuota CPM ir BI sprendimų diegimo įmonė, jau daugiau kaip dešimt metų dirbanti veiklos valdymo, sprendimų konsultavimo ir diegimų srityje. Savo sprendimuose dažniausiai naudoja IBM Cognos, Microsoft BA bei Qliktech analitinius įrankius, yra IBM, Microsoft bei Qliktech partneriai Lietuvoje. Taip pat dirba ir su nemokamomis atvirojo kodo BI platformomis, teikia CPM diegimo, priežiūros, konsultacijų ir plėtros darbų paslaugas.

Sprendimas

Pasiūlytas IBM Cognos Analytics platformoje sukurtas sprendimas. Ši platforma yra naudota kuriant didžiausius Lietuvoje analitikos sprendimus Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje (ŠVIS), IVPK (TDS), VRM (VASMIS) ir kt. „Klaipėda dirba“ projektui įgyvendinti naudoti gerai pažįstami atviri duomenys, kuriuos jau ne kartą teko naudoti kitų uždavinių sprendimui.

Atvirų duomenų panaudojimas sukelia iššūkių sukurti lankstų ir poreikius atitinkantį sprendimą, nes atviri duomenys teikiami susumuoti, o ne asmens lygyje. Tad pagal „Klaipėda ID“ poreikį papildomi atvirų duomenų rinkiniai, kad galima būtų informaciją analizuoti reikiamais pjūviais.

Kontaktinė informacija

Norite sužinoti daugiau apie sprendimą? Susisiekite el. paštu info@s2p.lt

Skip to content