GovTech sprendimo kūrėjai

Columbus ir Peekdata spendimas kaip automatizuoti priežiūrai reikalingų duomenų rinkimą iš rinkos dalyvių

„Columbus Lietuva“ yra pasaulinio masto IT paslaugų ir konsultacijų įmonė (priklausanti „ColumbusGroup“, įtraukta į Kopenhagos vertybinių popierių biržos sąrašą) ir turinti vietinę ekspertizę. Ji turi didelę patirtį dirbant su skaitmeninės transformacijos projektais. „Columbus“ teikia platų sprendimų spektrą – nuo analizės ir verslo įžvalgų, iki verslo ir programų integravimo ar debesų ir infrastruktūros paslaugų. „Columbus“ aptarnauja klientus iš TOP 100 įmonių sąrašo Lietuvoje, tačiau taip pat dirba su mažomis įmonėmis. „Columbus“ įtvirtino savo kaip patikimo tiekėjo reputaciją dirbdami maisto, gamybos ir finansų įstaigų pramonėje.

 

Peekdata buvo sukurta 2017 m., subūrus duomenų technologijų ekspertų komandą su ilgamete patirtimi #adtech, #telco, #finance industrijose. Peekdata Data API vartai leidžia lengvai prieiti prie duomenų iš bet kokio šaltinio, naudojantis API. Peekdata sukurtas API sprendimas suteikia galimybę įterpti ataskaitų teikimo bei analitikos modulius į jau egzistuojančias aplikacijas bei dalintis duomenimis su partneriais.

Peekdata komanda kartu su Columbus Lietuva kūrė #Regtech sprendimą Lietuvos Banko iššūkiui.

Sprendimas

CRISP sprendimas pagrįstas supratimu, kad norint sukurti skirtingas Priežiūros institucijos ataskaitas, tie patys duomenys kaupiami remiantis skirtingais kriterijais. Todėl ataskaitų teikimas gali būti supaprastintas, t. y. centralizuotas ir automatizuotas.

CRISP (atitiktis, reguliavimas, informacija, paslaugos, teikimas) – tai novatoriškas RegTech sprendimas, leidžiantis Priežiūros institucijai iš finansų rinkos dalyvių automatiškai gauti išsamius veiklos duomenis iš anksto nustatytu formatu ir analizuoti surinktus duomenis įvairiais aspektais. Tai revoliucinis ataskaitų teikimo sistemos pokytis, nes finansų rinkos dalyviams nebereikės teikti tradicinių ataskaitų Priežiūros institucijai.

Skip to content