GovTech sprendimo kūrėjai

ITREE LIETUVA sprendimas skirtingų žolių nustatymui, naudojant „Sentinel“ palydovų duomenis

UAB „iTree Lietuva“ teikia verslo technologijų sprendimus draudimo, finansinių paslaugų, komunalinių paslaugų, energetikos, naftos ir dujų bei viešajam sektoriams.

Sprendimas

Tobulinama inovatyvi technologija, kuri žemės ūkio pasėlių ir daugiamečių pievų atpažinimui naudoja Europos Sąjungos ir Europos kosmoso agentūros vykdomos „Copernicus“ programos „Sentinel-1“ radaro sensoriaus poliarimetrinių SAR matavimų serijos agreguotus statistinius duomenis ir pažangiausias dirbtinio intelekto technologijas.

Natūralių pievų ir pašarinių žolių atpažinimo algoritmų kūrimo principas yra deklaruotų „mišrių“ pašarinių kultūrų skaidymas į skirtingus elementus. Dirbtinio intelekto algoritmų apmokymui etaloniniai pasėliai nustatomi  naudojant sudėtingus mašininio mokymo algoritmus, kurie iš visos deklaruotų pasėlių masės atrenka laukus, geriausiai atitinkančius tam tikras augalų kultūras.

Kadangi „Sentinel-1“ palydovinių nuotraukų serija yra atnaujinama 2-5 kartus per savaitę, o šių duomenų srautas praktiniam panaudojimui yra per tankus, technologinis sprendimas taip pat apjungia, palydovinius matavimus į atskirus statistinius laikotarpius – dekadas ar mėnesius.

Kontaktinė informacija

Norite sužinoti daugiau apie sprendimą? Susisiekite el. paštu saulius.baltrenas@itreegroup.eu

 

Skip to content