GovTech sprendimo kūrėjai

INTELLIGENCE FOR INDUSTRY sprendimas Vilniaus miesto šiaurinės dalies esamos situacijos, prognozuojamos infrastruktūros ir ekosistemos vizualizacijai

MB „Intelligence for Industry“ siūlo konsultavimo „Pramonės revoliucija 4.0“ tema paslaugas, projektuoja ir kuria kompleksinius fizinius ir skaitmeninius sprendimus bei aplinką klientams, indvidualiai įmonėms pritaikomus integruotus programinius, duomenų saugumo ir apsaugos, galinės įrangos programavimo, vartotojo patirties (UX) ir vartotojo sąsajos (UI) sprendimus, teikia garantinės ir pogarantinės priežiūros ir palaikymo paslaugas.

Sprendimas

Planuojama sukurti aplikaciją, skirtą informacijos apie viešų paslaugų prieinamumą Šiaurinėje Vilniaus dalyje gyventojams ir suinteresuotiems asmenims. Taip pat joje, naudojant Vilniaus miesto turimus „BigData“ duomenis ir „ArcGIS“ žemėlapius, ketinama susisteminti ir pateikti papildomą aktualią informaciją.

Sprendimas leis gyventojams gauti informaciją apie viešas paslaugas vienoje vietoje, o Vilniaus miesto savivaldybei ir jos įmonėms priimti duomenimis pagrįstus sprendimus dėl reikiamų pokyčių įgyvendinimo aplinkos ir miesto plėtros, planavimo, sveikatos ir sveikatingumo, energetikos ir švietimo paslaugų srityse, bei stebėti įgyvendinamų pokyčių rezultatus, efektyviai reaguoti į situaciją.

Kuriamą sprendimą sudaro 3 dalys: automatinis duomenų surinkimas iš visų pateiktų „opendata“ šaltinių, aplikacijos sukūrimas ir analitinės platformos sukūrimas.

 

Kontaktinė informacija

Norite sužinoti daugiau apie sprendimą? Susisiekite el. paštu info@i4i.lt

Skip to content