Kurk savo valstybę su GovTech

Ką mes darome?

Sujungiame iššūkius su idėjomis

Padedame viešajam sektoriui identifikuoti iššūkius ir inovacijų rinkoje ieškome startuolių, inovatyvių verslų, akademikų ar tiesiog suinteresuotų piliečių, kurie pasiūlytų idėją ar sprendimą šiems iššūkiams išspręsti. Tam sukūrėme GovTech iššūkių seriją – programą, kurios metu kuriami GovTech sprendimai, siekiantys išspręsti aktualiausius iššūkius.

Akceleruojame GovTech komandas

Padedame startuoliams bei smulkiems ir vidutiniams verslams, kuriantiems GovTech sprendimus, patikrinti jų idėjas, sukurti MVP (angl. minimal viable product), kurti ir plėsti jų verslus. Tai darome GovTech Co-Create akceleratoriaus metu.

Buriame GovTech bendruomenę

Be stiprios GovTech bendruomenės nebūtų ir mūsų! Organizuojame bendruomenės renginius, skirtus visiems, kurie neabejingi inovacijoms – pradedant vietiniais susitikimais ir baigiant tarptautinėmis GovTech konferencijomis.

Kodėl verta prisidėti?

Viešojo sektoriaus institucijos, organizacijos ar įstaigos kviečiamos dalyvauti GovTech iššūkių serijoje ir teikti savo iššūkį, kuris galėtų būti išspręstas pasitelkiant technologinį sprendimą. Visai nebūtina žinoti, kokia technologija jums reikalinga – į šį klausimą geriausiai atsakys inovacijų rinkoje dirbantys startuoliai ar verslai. Dirbdami su GovTech laboratorija gaunate galimybę pirmieji išmėginti inovatyvų sprendimą ir pasisemti geriausių, sumaniausių idėjų iš srities ekspertų.

GovTech laboratorijoje mažos įmonės bei startuoliai atlieka ypač didelį vaidmenį – juos kviečiame teikti savo idėjas ar sprendimus viešojo sektoriaus iššūkiams išspręsti. GovTech ššūkių serijos metu suteikiame ekspertų pagalbą, padedame startuoliams ieškoti potencialių investuotojų tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, o geriausioms idėjoms – pasirašyti sutartis su valstybe. Gal turi pasiūlymą viešajam sektoriui, kuriam nėra paskelbtas iššūkis? Susisiek – padėsime užmegzti konataktą su reikalinga institucija!

Didžiausią GovTech iniciatyvų naudą gauna visuomenė! Technologijų pritaikymas išsprendžiant iššūkius palengvina mūsų visų gyvenimą, taupo valstybės tarnautojų ir piliečių laiką bei leidžia visiems greičiau ir kokybiškiau pasinaudoti įvairiausiomis valstybės paslaugomis. Jei galime panaudoti technologijas norėdami išspręsti visuomenėje kylančias problemas, kodėl gi to nepadarius? Jei tu, kaip pilietis, turi idėją, kaip galima išspręsti vieną iš pasiūlytų viešojo sektoriaus iššūkių, registruok savo sprendimą – konkursas atviras visiems!

GovTech naujienos

Skip to content