GovTech Naujienos

GovTech iššūkių serija: startuoja 10 naujų GovTech projektų

Kovo mėn. Inovacijų agentūros GovTech laboratorija kartu su Ekonomikos ir Inovacijų ministerija pranešė apie kvietimą finansuoti GovTech sprendimus, kuris sulaukė didelio viešojo sektoriaus organizacijų dėmesio Lietuvoje. Kvietimo laikotarpiu gauta daugiau negu 40 projektų pasiūlymų iš skirtingų Lietuvos viešojo sektoriaus institucijų.


Po nuoseklaus kokybės ir naudos vertinimo į programą „GovTech iššūkių serija“ buvo atrinkta 10 projektų, kuriems bus skirtas daugiau negu 500 tūkst. eurų siekiantis finansavimas inovatyvių skaitmeninių sprendimų prototipų kūrimui. Į programą atrinktų projektai skelbiami paspaudus šią nuorodą 

Jau visai netrukus finansavimą projektų įgyvendinimui gavusios įstaigos rengs technines specifikacijas ir skelbs viešuosius pirkimus inovatyvių sprendimų įsigijimui, o sprendimų paieškoje bus kviečiami dalyvauti startuoliai ir kitos inovatyvius skaitmeninius sprendimus kuriančios įmonės. Birželio mėn. prasidės 7-oji GovTech laboratorijos rengiama „GovTech iššūkių serijair jos dalyviams skirta eksperimentavimo programa. Šios programos metu bus padedama viešojo sektoriaus organizacijoms ir inovatyvioms įmonėms sėkmingai dirbti kartu ir kurti bei diegti GovTech sprendimus. 

Kviečiame verslo ir visuomenės atstovus detaliau susipažinti su atrinktais iššūkiais ir rengtis siūlyti sprendimus. Birželio 19 d. 13 val. vyks „GovTech iššūkių Demo Day“, jos metu bus pristatomi šiemet 7-ojoje GovTech Iššūkių serijoje dalyvaujančių viešojo sektoriaus organizacijų iššūkiai, kuriems bus ieškomi ir kuriami skaitmeniniai sprendimai. Renginyje kviečiamos dalyvauti skaitmeninius, inovatyvius sprendimus viešajam sektoriui sukurti galinčios inovacijų, IT komandos, startuoliai, o taip pat viešojo sektoriaus organizacijų atstovai, siekiantys suprasti Lietuvos viešojo sektoriaus inovatyvumo pulsą ir problemas. Registraciją į renginį paspaudus šią nuorodą. 

More GovTech News

Skip to content