GovTech Naujienos

EPAM inžinerijos hakatonas sieks palengvinti kasdienį piliečių gyvenimą

Gruodžio 4–5 dienomis EPAM kartu su „GovTech laboratorija“, „Microsoft Baltics“ ir „Tech Zity“ surengs EPAM inžinerijos hakatoną (angl. EPAM Engineering Hackathon), kurio pagrindinė žinutė – „Kurk savo ateitį“. 


EPAM inžinerijos hakatonas – tradicinis socialinėms inovacijoms skirtas EPAM programavimo maratonas, suburiantis šviesiausius protus vardan kilnaus tikslo – padėti skirtingų šalių nevyriausybinėms organizacijoms, labdaros organizacijoms, viešojo sektoriaus grupėms, mokykloms, ligoninėms ir valstybinėms įstaigoms sukuriant technologijas ir sprendimus, kurie patobulintų įstaigų veiklos procesus ir teikiamas paslaugas. Dalintis idėjomis gali visi piliečiai, o dalyvauti hakatone ir padėti spręsti kasdienius iššūkius, su kuriais susiduria Lietuvos bendruomenės yra kviečiami visi informacinių technologijų atstovai.

EPAM kviečia privataus ir valstybinio sektoriaus atstovus bei piliečius teikti savo idėjas, kurios įkvėptų sprendimus, skirtus padėti tobulinti gyvenimą socialine prasme ir neatsilikti nuo greitai besikeičiančio pasaulio.

Visi hakatono rezultatai ir programų kodai bus skelbiami ir prieinami viešai. Įmonės, inžinieriai ir viešojo sektoriaus atstovai galės jais pasinaudoti, kaip atvirojo šaltinio produktais, siekdami pagreitinti vertingų programų kūrimą ir tobulinimą.

Hakatono tvarkaraštis 

Spalio 18 – 28 d. / 1 etapas: idėjų rinkimas ir teikimas

Spalio 28 d. – lapkričio 1 d. / 2 etapas: geriausių idėjų sąrašo sudarymas

Lapkričio 1 – 29 d. / 3 etapas: dalyvių / komandų registracija  geriausioms sąrašo  idėjoms įgyvendinti

Lapkričio 29 d. – gruodžio 2 d. / 4 etapas: mentorių (vadovų) pristatymas komandoms

Gruodžio 4 – 5 d. / Hakatono dienos ir laimėtojų paskelbimas

Kaip teikti idėjas? 

Jeigu turite idėją, kuri galėtų palengvinti kasdienį Lietuvos piliečių gyvenimą per informacines technologijas, galite ją pristatyti užpildę pateiktą formą.

Kaip dalyvauti? 

Registracija prasidės lapkričio 1 d. Norintys dalyvauti iš atrinktų idėjų sąrašo turėtų pasirinkti idėjas, su kuriomis norės dirbti hakatono metu, ir registruotis individualiai ar kaip komanda. Individualūs (po vieną dalyvaujantys) dalyviai taip pat kviečiami prisijungti prie hakatono. Organizatoriai padės jiems rasti panašiai mąstančių žmonių pagal tai, kurias idėjas įgyvendinti jie pasirinko.

Ko tikėtis?

Hakatono metu dalyviai galės konsultuotis su įvairių sričių ekspertais ir mentoriais. Dalyviai taip pat kviečiami dalyvauti dirbtuvėse, kurias ves pasaulinės informacinių technologijų bendruomenės lyderiai.

Komandos turės 2 dienas savo projekto prototipui/minimaliam perspektyviam produktui (angl. MVP) sukurti ir gruodžio 5 d. turės pademonstruoti jį komisijai, kurią sudarys EPAM, vietos IT grupių, partnerių įvairių sričių ekspertai.

Laimėtojų paskelbimas 

Dviejų nominacijų laimėtojai bus skelbiami gruodžio 5 d.:

  • EPAM išrinktai komandai bus įteiktas specialus prizas ir galimybė realiai įgyvendinti savo projektą, padedant EPAM ekspertams;
  • Komisijos išrinktoms komandos bus apdovanotos specialiais prizais.

More GovTech News

Skip to content