GovTech iššūkiai

Dinamiška automobilių srautų valdymo realiu laiku sistema

Birštono savivaldybės administracija ieško sprendimo, kuris leistų išspręsti momentinių eismo srautų valdymo problemą mažoje teritorijoje.  

Kontekstas

  • Kiekvienais metais didėjant turistų srautams, Birštono kurortas susiduria su automobilių eismo srautų ir automobilių stovėjimo vietų problemomis. Šis iššūkis ypatingai išryškėjo COVID-19 pandemijos ir karantino metu, kuomet Lietuvos gyventojai galėjo keliauti tik Lietuvos teritorijoje.
  • Birštonas, kaip ir kiti kurortai, susidūrė su vienadieniais turistais, keliavusiais po teritorijas, kurios nėra pritaikytos tokiems gausiems momentiniams turistų automobilių srautams. Dėl šios priežasties ne tik smarkiai padidėjo tarša, bet ir buvo išbalansuota eismo sistema.
  • Projektu siekiama sukurti dinamišką, prisitaikančią automobilių srautų valdymo ir stovėjimo vietų sistemą, kuri leistų efektyviai paskirstyti ir valdyti eismo srautus konkrečiu metu bei mažinti transporto priemonių keliamą taršą miestų teritorijose.

Sprendimas

Ieškomas sprendimas – dinamiška automobilių srautų valdymo realiu laiku sistema, kuri leistų išspręsti momentinių eismo srautų valdymo problemą mažoje teritorijoje.  

Prizai dalyviams

Premijos bus skiriamos pirmąją, antrąją ir trečiąją vietą projektų eilėje užėmusiems dalyviams:

  • 1 vieta – 9 000 eurų
  • 2 vieta – 6 000 eurų
  • 3 vieta – 3 000 eurų

Papildoma informacija

Projektų ar prašymų dalyvauti priėmimo terminas pasibaigė 2021-10-12, 09:00 val.

Detalų iššūkio aprašymą bei skelbimą apie projektų konkursą rasite centrinėje viešųjų pirkimų sistemoje (CVP IS).

Skip to content