GovTech Naujienos

GovTech laboratorija ieško komandos nario!

Nebijai iššūkių ir tiki, kad Lietuvos ateitis yra inovacijos? Manai, jog gali prisidėti prie skaitmeninės viešojo sektoriaus revoliucijos, atveriant viešąjį sektorių startuoliams ir užtikrinant, kad naujausios technologijos yra pasitelkiamos spręsti socialines ir viešojo sektoriaus problemas? Jeigu atsakei TAIP – GovTech laboratorijos komandai reikia tavęs!


GovTech laboratorija ieško Inovacijų projektų koordinatorės/-iaus, kuri(s) koordinuotų viešojo sektoriaus inovacijų projektus (mūsų kalba – iššūkius!) ir tikimės, jog tu:

  • Apie naujausias technologijas išmanai ne tik teoriškai, bet ir moki papasakoti kitiems apie inovatyvių sprendimų potencialą;
  • Gebi identifikuoti įvairius iššūkius ir tiki, jog gali surasti inovatyvius sprendimus jiems išspręsti;
  • Nebijai užmegzti bendradarbiavimo ir kalbėti su ministerijų, savivaldybių, ligoninių ar mokyklų darbuotojais.

Tavo rolė:

  • Ieškoti bei atrinkti viešojo sektoriaus iššūkius, kuriuos galima išspręsti inovatyviomis technologijomis;
  • Vykdyti iššūkių detalizavimo dirbtuves bei padėti institucijoms suprasti problemų gilumines priežastis;
  • Padėti parinkti ir suplanuoti geriausią procesą (rinkos konsultacija, inovatyvus pirkimas ar kita) iššūkio sprendimui rasti, atsižvelgiant į institucijos galimybes;
  • Ieškoti rinkoje galimų sprendimo kūrėjų bei juos pritraukti dalyvauti;
  • Fasilituoti bendradarbiavimą su sprendimo kūrėjais (dažniausiai – startuoliai ir inovatyvios įmonės), užtikrinant bendrakūrybą (co-creation) ir sėkmingą bendradarbiavimą;
  • Inovuoti ir tobulinti GovTech iššūkių seriją bei kurti naujus būdus iššūkių sprendimui.

Viskas, ko reikia: bent 3-5 metų darbo patirtis, bakalauro laipsnis, projektų ir kompleksinių procesų valdymo įgūdžiai, atsakingumas, proaktyvumas, kūrybiškumas ir, svarbiausia, noras prisidėti prie GovTech populiarinimo Lietuvoje ir pasaulyje!

Ką tau siūlome: pradinis atlyginimas apie 2500 eurų (bruto, priklausomai nuo išsilavinimo ir patirties), spartaus atlyginimo augimo galimybė, daug vietos savirealizacijai ir profesiniam augimui.

Siųsk savo gyvenimo aprašymą iki liepos 15 d. mums adresu info@govtechlab.lt, o jei turi daugiau klausimų apie poziciją ar bendrai apie GovTech laboratoriją – taip pat nedvejodama(s) rašyk!

P.S. Iki liepos 31 d. GovTech laboratorija darbuojasi Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje, tačiau nuo rugpjūčio 1 d. kraustomės į naująją Inovacijų agentūrą. Ten darbą pradėtum ir tu!

More GovTech News

Skip to content