GovTech Co-create akceleratorius

GovTech Co-create akceleratorius yra viena iš pagrindinių GovTech Iššūkių serijos dalių, kurioje idėjos tampa prototipais ir vėliau — produktais. Akceleratoriaus tikslas — paspartinti novatoriškas komandas sukurti realius sprendimus tikriems viešojo sektoriaus iššūkiams spręsti.

Apie programą

Co-Create Acceleratorius yra 10 savaičių trukmės programa, kurios metu inovatyvios idėjos, sprendžiančios konkrečius viešojo sektoriaus iššūkius, paverčiamos prototipais. Programa suskirstyta į penkis pagrindinius etapus:

  1. Įsigilinimas į iššūkį
  2. Idėjos vystymas
  3. Prototipo vystymas
  4. Prototipo testavimas

Programa prasideda akceleratoriaus atidarymo renginiu ir pasibaigia Demo day renginiu, kuriame komandos pristato iššūkiams sukurtus prototipus.

Programoje dalyvaujantys startuoliai, IT įmonės ir viešojo sektoriaus institucijos, t.y. iššūkių savininkai, gauna ekspertų patarimus ir kartu kuria ir išbando sprendimus. Akceleratoriaus metu yra teikiamos nemokamos ekspertų konsultacijos verslo plėtros, viešųjų pirkimų, produktų kūrimo, intelektinės nuosavybės ir kitomis temomis. Be to, pradedantiesiems padedama surasti atitinkamų klientų viešajame sektoriuje tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Dalyvaujančių komandų tikslas

Sukurti rinkai tikrai tinkantį sprendimą ir išbandyti jį su iššūkio savininkais, gauti visą reikiamą pagalbą ir mokymus prototipo sukūrimui, gauti iššūkio savininkų patvirtinimą, kad sukurtas sprendimas yra tinkamas ir jį galima pritaikyti už iššūkio ribų.

Iššūkių savininkų tikslas

Užtikrinti, kad sukurtas sprendimas atspindėtų vartotojų poreikius, padėtų kurti sprendimą iki programos pabaigos, nuspręstų dėl tolesnio sprendimo naudojimo.

GovTech akceleratoriaus ekspertai

Urtė Puluikė

GovTech akceleratorius

Gintarė Ambrozaitytė

GovTech akceleratorius

Skip to content