GovTech Co-create akceleratorius

GovTech Co-create akceleratorius yra struktūruota dešimties savaičių programa, kurios metu idėjos tampa prototipais ir vėliau — produktais. Akceleratoriaus tikslas — paspartinti novatoriškas komandas sukurti realius sprendimus tikriems viešojo sektoriaus iššūkiams spręsti.

Apie programą

10 savaičių trukmės GovTech Co-create akceleratorių sudaro teminės dirbtuvės, individualios konsultacijos su ekspertais, mentoriais, taip pat suteikiama kita pagalba, reikalinga inovatyvias idėjas paversti prototipais. Akceleratoriaus kulminacija – Demo Day renginys, kurio metu tarptautinei auditorijai pristatomi sukurti sprendimai.

Programa suskirstyta į keturias pagrindines temas:

  1. Kaip suprasti ir išspręsti iššūkį? Kiekvienas iššūkis ir jo sprendimas yra labai specifinis ir kompleksinis procesas. Tam, kad būtų sėkmingai sukurtas prototipas, reikia ne tik techninių žinių, bet ir įvairių šalių įsitraukimo: tiek komandos, sprendžiančios iššūkį, tiek institucijos, kurios iššūkis sprendžiamas, tiek ir ekspertų bei GovTech komandos narių.
  2. Kaip idėją paversti prototipu? Šioje dalyje komandos savo idėjas paverčia veikiančiais prototipais. Čia į pagalbą pasitelkiami ekspertai, teminės dirbtuvės, individualios konsultacijos ir pan.
  3. Kaip dirbti su viešuoju sektoriumi? Nors viešasis sektorius yra labai didelė rinka, ne kiekvienas startuolis ar inovatyvi įmonė ryžtasi ją tyrinėti. Šioje programos dalyje komandoms suteikiamos žinios, padedančios sėkmingai dirbti su viešuoju sektoriumi.
  4. Kaip lokaliam sprendimui rasti globalią rinką? Kiekvienas prototipas, sukurtas konkrečiam iššūkiui, gali būti pritaikytas ir kitose viešojo sektoriaus institucijose tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Paskutinė programos dalis yra skirta savo sprendimą pristatyti tarptautinei auditorijai ir surasti reikiamus klientus viešajame sektoriuje tiek lokaliai, tiek globaliai.

Kodėl verta dalyvauti?

  • Tai unikali galimybė išbandyti savo kuriamą sprendimą su potencialiu klientu – Lietuvos valstybe. Sėkmingas bandymas jums atvers duris į viso pasaulio institucijas ir leis kur kas sparčiau plėstis unikalioje GovTech rinkoje.
  • Akceleratoriaus metu jums bus suteikta ekspertų pagalba, kuri padės jūsų idėją paversti į prototipą. Pasibaigus akceleratoriaus programai, mes toliau kartu dirbsime, kad paverstume sprendimą produktu, tinkančiu pasaulinei rinkai.
  • Turėsite galimybę prisidėti prie teigiamo socialinio pokyčio visuomenėje. Sėkmingai sukurti sprendimai leis ne tik toliau juos komercializuoti, bet ir keis Lietuvoje gyvenančių žmonių kasdienybę, sprendžiant įvairias visuomenės ir viešojo sektoriaus problemas, didinant viešųjų paslaugų efektyvumą, pagerinant jų prieinamumą.
  • Jūs tapsite GovTech bendruomenės dalimi, galėsite užmegzti naudingus ryšius tiek su potencialiais partneriais Lietuvoje, tiek užsienyje, pristatyti savo sukurtus sprendimus tarptautinėse konferencijose ir bendruomenės susitikimuose.

Kaip dalyvauti GovTech Co-create akceleratoriuje?

Jeigu norite dalyvauti pirmajame ir vieninteliame GovTech akceleratoriuje regione ir sukurti sėkmingą, pasaulį galintį pakeisti sprendimą, kuris prisidėtų prie viešojo sektoriaus ir socialinių problemų sprendimo, jums reikia spręsti vieną iš „GovTech iššūkių serijos“ iššūkių:

1. Išsirinkite iššūkį;
2. Sugalvokite, kaip jį išspręsti;
3. Registruokitės ir pateikite savo idėją!

GovTech akceleratoriaus ekspertai

Urtė Puluikė

GovTech akceleratorius

Skip to content